Z nami ogranicza cię tylko wyobraźnia.

Nasz najważniejszy i podstawowy cel to spełnienie Twoich oczekiwań – zarówno w kwestii smaku, jak i oprawy Twojego wydarzenia.

Dlatego proponujemy rozwiązania na każdą okazję i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy catering obejmujący potrawy mięsne, ryby i owoce morza oraz dania wegetariańskie. Możliwe są także dowolne kombinacje . W zależności od oprawy i charakteru wydarzenia, doradzimy jaki rodzaj menu sprawdzi się najlepiej. Polegaj na naszym wieloletniemu doświadczeniu, co gwarantuje zrealizowanie Twojej wizji i doprowadzeniu jej do perfekcji.

Kochamy jedzenie, bo uwielbiamy spotkania.

Jedzenie stanowi kluczowy element każdego spotkania – celebrując wyjątkowe smaki i dzieląc się nimi sprawiamy, że Twoje wydarzenie stanie się niezapomniane.

Dzięki specjalnie dla Ciebie stworzonemu menu, idealnie dobranej oprawie i dyskretnej reżyserii wydarzenia, możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Szukasz inspiracji?
Napisz, zadzwoń albo najlepiej wpadnij na pyszną kawę.
Z przyjemnością spotkamy się z Tobą, żeby omówić Twój projekt przy filiżance aromatycznej kawy w jednym z naszych lokali.
Zapraszamy!

Kontakt

Adres

Agencja Cateringowa Amaristo
ul. Marszałkowska 56

Warszawa 00-545

Telefon

E-mail